piątek, 20 maja 2016

Pierwsza na Liscie

Przychodzę dzisiaj  do was z obiecaną recenzją , jak żadna książka  mnie tak nie zainteresowała tak  TA.
I jak nigdy nie sięgałam po polską literaturę więc na nią padło i mogę wam polecić czystym sumieniem.
Do  końca trzymała mnie w napięciu,i to był plus.Ja jestem czytania a zwolenniczką wypożyczania książek w bibliotece,książka dla mnie musi być już przeczytana nawet jak kupuje nową daję  najpierw do przeczytania później sama czytam.

Historia przyjaźni, która po latach rodzi się na nowo, miłości, która wybucha gwałtownie i niespodziewanie…
Opowieść o trudnych wyborach, które mogą podarować komuś życie, o przebaczeniu i zrozumieniu oraz o wielkiej nadziei i sile kobiet. Czy najbliższej przyjaciółce potrafiłabyś wybaczyć wszystko? Mimo tego, że zabrała Tobie to, co kochałaś najbardziej? A gdyby jej wybór okazał się błędem? A gdyby jej dni były policzone? Ina myślała, że przeszłość zostawiła daleko za sobą. Teraz jej życie przebiegało tak, jak sobie tego życzyła. Czasem zapraszała do niego mężczyzn, ale tylko na chwilę. Patrycja w każdej chwili mogła wszystko stracić. Los postawił przed nią najtrudniejsze z zadań. Jak w ciągu kilku tygodni nauczyć ukochane córki jak żyć? Karola musiała wziąć sprawy w swoje ręce.
Wyruszyła w podróż aby odnaleźć pierwszą na liście.
Odnalazła. Ale wraz z nią wróciły bolesne wspomnienia.
Mimo niezagojonych ran, dawnych zdrad i upływającego czasu, przyjaźń powróciła. Powróciła z wielką mocą, która kruszy góry, sprawia, że niemożliwe staje się możliwe.


Kolejny raz Magdalena Witkiewicz ukazała wielką siłę zwyczajnych kobiet. Bo ona jest w nas, musimy ją tylko w sobie odkryć i wszystko stanie się możliwe. 

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/240746/pierwsza-na-liscie
Dalsza część jest o przeszczepie szpiku który daje do myślenia, i o fakcie jak dużo ludzi angażuje się w pomoc  jednej kobiecie. Ja uwielbiam takie książki i mam kolejną tej autorki zobaczymy czy również ta będzie fajna.

6 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę przyznać że nie znam tej autorki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie spotkałam się wcześniej z tą książką. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. nie spotkałam się wcześniej z tą ksiażka, ale zainteresowałaś mnie :)/Karolina

  Dwie Perspektywy Blog [Klik]

  OdpowiedzUsuń
 5. czytałam i też polecam :)

  OdpowiedzUsuń